Krunt-email Proteksol-50 hall

Tootekood: 4112 Kategooria:

Kirjeldus

Kiiresti kuivav korrosioonivastane kruntemail PROTEKSOL 50 modifitseeritud alküüdvaigu alusel moodustab tugeva abrasiivkindla poolläikiva katte. Mõeldud teraspindade värvimiseks nii sise- kui ka välitingimustes. Soovitatud eelnevalt kruntimata metallkonstruktsioonide, tootmistehnoloogiliste seadmete ja teiste kiiret värvimisprotsessi nõudvate seadmete värvimiseks.

Omadused
Toodet võib toonida

Toode on kasutatav sise- ja välistöödeks

Kasutamise üksikasjad
Kasutamine: Enne kasutamist segada kruntemaili hoolikalt. Vajaduse korral lahjendada tööviskoossuseni lakibensiini või lahustiga VAITSOL 0 – 5% mahust pintsli või rulliga pealekandmisel. Pihustades on lubatud vahendit PROTEKSOL 50 peale kanda ainult tööstuslikes värvimisosakondades või -töökodades. Õhu- ja värvitava pinna temperatuur peab olema vahemikus +5 ºС kuni +35 ºС. Suhteline õhuniiskus ei või olla üle 85%.
Teraspinnad tuleb enne kruntemaili pealekandmist puhastada mustusest, korrosioonijääkidest (roostest) ja rasvavabaks teha. Kui pinda pole võimalik korrosioonijääkidest täielikult puhastada, tuleb eemaldada kergesti eemalduv rooste ja puhastada pinda hoolikalt abrasiivsete vahenditega (liivapaber, terashari, lihvimismasin jne). Seejuures tuleb arvestada, et korrosioonivastase kaitse tõhusus võib niisugusel juhul olla mõnevõrra väiksem. Kruntemail kanda puhtale ja kuivale pinnale 2 kihina pintsli, rulli, pihusti või õhuta pihustusseadmega (düüsi diameeter 0,011”–0,017”).

Töö – ja keskkonnakaitse: Toksiline veeorganismide jaoks, võib tekitada veekeskkonnas pikaajalist kahjulikku mõju. Aurud võivad tekitada unisust või pearinglust. Hoida suletult lastele kättesaamatus kohas. Vältida aurude sissehingamist. Vältida nahale ja silma sattumist. Allaneelamise korral pöörduda viivitamatult arsti poole ja esitada toote pakend või etikett. Kasutada ainult hästi tuulutatavates ruumides. Ei tohi sattuda keskkonda. Järgida ohutuskaardi juhendeid.

tootekirjeldus

Lae alla