Temacoat GPL-S Primer 4000

Tootekood: 2033 Kategooria:

Kirjeldus

Kahekomponentne polüamiidkõvendiga epoksüüdkruntvärv, mis sisaldab tsinkfosfaati.
KIRJELDUSKahekomponentne polüamiidkõvendiga epoksüüdkruntvärv, mis sisaldab tsinkfosfaati.

TOOTE OMADUSED• Väga hea nakkuvus teras-, tsink- ja alumiiniumpindadega. • Kasutatakse epoksüüd- ja polüuretaansüsteemide krunt- ja vahekihivärvina pindadel, kus on vaja head vastupidavust mehaanilisele ja keemilisele koormusele. • Sobib vahevärviks tsinkepoksüüd- ja tsinksilikaatvärvide peale. • Kuivab kiiresti ülevärvitavaks. • Tootel on MED (Marine Equipment Directive) seritfikaat nr. VTT-C-11166-15-14, seega on ta aktsepteeritud laevade sisepindade värvina. • Kõvendiga 008 5610 kuivab isegi -10°C juures.

KASUTUSKOHAD• Sobib teraskonstruktsioonidele, põllutöömasinatele, ehitus- jm masinatele.

Miks valida Temacoat GPL-S Primer
Suurepärane nakkuvus erinevatele pindadele
Kasutatakse epoksüüd- ja polüuretaansüsteemide krunt- ja vahekihivärvina pindadel, kus on vaja head vastupidavust mehaanilisele ja keemilisele koormusele. Väga hea nakkuvus teras-, tsingitud- ja alumiiniumpindadega, mistõttu on tegemist universaalse kruntvärviga.

Pikk ülevärvimise intervall
Spetsiaalse kõvendi abil kõveneb Temacoat GPL-S Primer isegi temperatuuridel, mis on nullist madalamad ja ülevärvimise aeg on pikem. Sobib sildade, transpordivahendite, terasmastide, konteinerite jm. teraskonstruktsioonide ning –seadmete värvimiseks.

Toonitav, MED-sertifitseeritud
Temacoat GPL-S Primer omab MED-sertifikaati ja on seega aktsepteeritud laevade sisepindade värvimiseks. Kruntvärvi saab toonida erinevatesse toonidesse, mis aitab saavutada pinnavärvi parima võimaliku kattevõime.

Küsi hinnapakkumist!

Lisainfo

Kaal 25 kg

Tootekirjeldus

Lae alla

Ohutuskaart

Lae alla

MED-sertifikaat

Lae alla