Fontefire ST 60-1

Tootekood: 5123 Kategooria:

Kirjeldus

KIRJELDUS Veepõhine ühekomponentne tuletõkkevärv. Kuumuses paisuv, eristavat vahukihti tekitav ühekomponentne veepõhine tuletõkkevärv.

TOOTE OMADUSED• EN 13381-8:2013 ETA 15-0442 ETAG 18, osa 1 ja 2 Reaktiivne pinnakate teraskonstruktsioonide tulekaitseks tulepüsivusklassidele kuni R60 H- ja I-profiilidele ning kuni R90 toruprofiilidele ja nelikanttorudele temperatuuridel vahemikus 305 °C kuni 750 °C. • CE-märgisega Fontefire ST 60-1 ühildub paljude kruntide ja pinnavärvidega. Toodet on testitud ja heaks kiidetud vastavalt ETA-le. • Sobib kasutamiseks teraskonstruktsioonidel kuumust eristava tuletõkkevärvina sisetingimustes Z2. • Värvimist on soovitav teostada montaažitöökojas kuivades tingimustes. Värvitud pinnad värvitakse pinnavärviga üle enne toote töökojast välja viimist.
Miks valida Fontefire ST 60-1
Pakub konkurentsivõimelist kihipaksust
Fontefire ST 60 pakub tõhusat tulekaitset terasest konstruktsioonielementidele, tulepüsivusklassis kuni klassini R90.

Avatud ja suletud profiilide jaoks
Fontefire ST 60 on sertifitseeritud H- ja I-talade ja ümmarguste/ristkülikukujuliste toruprofiilide ja kanttoruprofiilide jaoks.

Lai valik süsteeme
CE-märgisega Fontefire ST 60-1 ühildub paljude kruntide ja pinnavärvidega. Toodet on testitud ja heaks kiidetud vastavalt ETA-le.

Küsi hinnapakkumist

Lisainfo

TÖÖVAHENDID

pihustamine

Tootekirjeldus

Lae alla

Ohutuskaart

Lae alla