Diccoplast 30 TAL

Tootekood: 2032 Kategooria:

Kirjeldus

KIRJELDUS Kahekomponentne katalüütvärv.

TOOTE OMADUSED• Tõstab värvitud pinna kvaliteeti oma vastupidavuse ja suurepärase kattevõimega. Lõpptulemus jääb kaunis ja rikkalik. • Hea vastupidavus kriimustustele ja keemilistele ainetele aitab pinnal pikemat aega säilitada head välimust. • Kiiresti kuivav, täitev ja väga vastupidav värv sisetingimustesse. • Toode täidab emissiooniklassi E1 normi. Toodet on testitud vastavalt standardile EN 717-1 ja formaldehüüdisisaldus ei ületa 0,124 mg/m3 õhus. • Tootel on MED (Marine Equipment Directive) sertifikaat nr EUFI29-19001970-MED, seega on ta aktsepteeritud laevade sisepindade värvina. MED-sertifikaadiga tooteid on madala leegi levikuomaduste tõttu ohutu kasutada ning need ei tekita liiga palju suitsu ja mürgiseid ühendeid.

KASUTUSKOHAD• Sobib mööblile, ustele jmt puit- ning puitkiudpindadele.
Miks valida Diccoplast 30
Suurepärane kattevõime
Diccoplast 30 parandab värvitud pinna kvaliteeti tänu vastupidavusele ja väga heale kattevõimele. Toodet kasutatakse mööblil, ustel jm puitpindadel siseruumides. Lõpptulemus jääb täiuslik.

MED sertifitseeritud
Diccoplast 30 omab MED-sertifikaati ja on seega aktsepteeritud laevade sisepindade värvimiseks. MED-sertifikaadiga tooteid on madala leegi levikuomaduste tõttu ohutu kasutada ning need ei tekita liiga palju suitsu ja mürgiseid ühendeid.

Väga hea vastupidavus kriimustustele ja keemilistele ainetele
Hea vastupidavus kriimustustele ja keemilistele ainetele aitab pinnal pikemat aega säilitada head välimust.

Küsi hinnapakkumist!

Lisainfo

Kaal 1 kg

Tootekirjeldus

Lae alla

Ohutuskaart

Lae alla

MED-sertifikaat

Lae alla