Temacoat RM 40 THL metallik toon

Tootekood: 1137 Kategooria:

Kirjeldus

KIRJELDUS Kahekomponentne modifitseeritud epoksüüdvärv.

TOOTE OMADUSED• Väga hea vastupidavus kulumise, keemilise koormuse ja uputuse tingimustes. • Kasutatakse krunt- või pinnavärvina sise- ja välistingimustes olevatel teras-, tsingitud ja alumiiniumpindadel mehaanilise ja/või keemilise koormuse tingimustes ning samuti maa- ja veealustel konstruktsioonidel. • Sobib ka värvimiseks ühekihi süsteemides. • Tänu CE-märgistusele sobib ka betoonpidade värvimiseks.

KASUTUSKOHAD• Sobib hoonete teraskonstruktsioonide, torusildade, konveierite, laevakerede jmt teraskonstruktsioonide värvimiseks.
Miks valida Temacoat RM 40
Sobib ka värvimiseks ühekihi süsteemides.
Temacoat RM 40 on universaalne kruntvärv, ühekihivärv ja pinnavärv. Tootel on hea nakkuvus teras-, tsink- ja alumiiniumpindadele, mis peavad vastu pidama kulutamisele, kemikaalidele ja uputustingimustele. Sobib hoonete teraskonstruktsioonide, torusildade, konveierite jmt värvimiseks.

CE-märgisega
Temacoat RM 40 sobib ka betoonile ja sel on CE-märgistus.

Sobib ka uputustingimustesse
Temacoat RM 40 võib kasutada teraskonstruktsioonidel veealustes tingimustes, nt pontoonide, ballastvee mahutite ja laevakerede värvimiseks. Muud kasutusalad on teraskonstruktsioonid nii maa-aluses ja veealuses keskkonnas.

Küsi hinnapakkumist!

Tootekirjeldus

Lae alla

Ohutuskaart

Lae alla