Temafloor P300

Tootekood: 540 Kategooria:

Kirjeldus

Kahekomponentne lahustivaba epoksüüdpinnakate.

LÕPPTULEMUS Täisläikiv

KIRJELDUS

Kahekomponentne lahustivaba epoksüüdpinnakate.

TOOTE OMADUSED

• Hea kulumiskindlusega. • Talub vett, õlisid, rasvu, kemikaale, mitte-oksüdeeruvate hapete lahuseid, leeliste ja soolade lahuseid. Oksüdeeruvate hapete ja pleegitavate kemikaalide pritsmeid talub vaid ajutiselt. Saadaval on erinevatele kemikaalidele vastupidavuse tabel. • Talub kuiva temperatuuri +70 ºC ja +60 ºC uputuskoormusel. Ei talu järske ja korduvaid temperatuurikõikumisi. • Isetasanduv epoksüüdmass. • Temafloor Flex kõvendi teeb värvikihi elastseks ja seega vastupidavaks betoonpinna pragunemisele. • Saadaval on ka RAL EFFECT metalliktoonid.

KASUTUSKOHAD

• Suure keemilise ja mehaanilise koormuse tingimustes olevatele vanadele ja uutele betoonpõrandatele. Betoonpõrandad tööstus-, lao- ja remondiruumides, nt. protsessiruumid, paberimasinahallid, kärukoridorid jmt suure punktkoormuse all olevad põrandapinnad. Sobib ka parklate, garaažide, äripindade, kaubanduskeskuste põrandapindadele.

Miks valida Temafloor P300
Vastupidav epoksüüdpinnakate
Temafloor P300 talub suurt mehaanilist ja keemilist koormust tööstus-, äri- ja laoruumides, remonditöökodades jm.

Tuhanded värvid, sh metalliktoonid
Pinnakatet Temafloor P 300 on võimalik toonida paljudesse eri toonidesse, sealhulgas metalliktoonid vastavalt RAL Effect värvikaardile, kasutades alumiiniumpigmentidega alusvärvi.

Lihtne kasutada
Temafloor P300 on isetasanduv pinnakate, mida saab pinnale kanda reguleeritava terasest kelluga. Kasutades loovust ja erinevaid tehnikaid on võimalik luua omanäolisi ja värvikaid disainpõrandaid.

Küsi hinnapakkumist!

Tootekirjeldus

Lae alla

Ohutuskaart

Lae alla