You are currently viewing Tubade värvilahendused kinnisvara flippijale

Tubade värvilahendused kinnisvara flippijale

Kinnisvara flippijad teavad, et väikeste muudatustega võib suurepäraseid tulemusi saavutada. Kas sa aga teadsid, et on üks võtmeelement, mis võib määrata kogu projekti edu? 

Arvasid õigest. Selleks on tubade värvilahendused 

Harmooniliselt ja kaunilt kombineeritud värvid muudavad interjööri tervikuks ning lisavad sellele erilise särtsu. Nii võid saavutada tulemuse, mis paneb kõiki ahhetama.  

Kui soovid värvilahenduste kaudu kinnisvara edasimüügihinda kergitada või tahad lihtsalt enda jaoks interjööri värskendada, siis loe edasi. 

 

Tubade värvilahenduste värvipalett

Tubade värvilahendused, mis mõjutavad ostusoovi 

Ruumi värvidel on ostuimpulsi mõjutamisel oluline roll. Neutraalsed, klassikalised ja kreemjad värvitoonid loovad ruumis esindusliku ja professionaalse mulje. Need toonid aitavad müüja vastu usaldust kasvatada ning kannavad edasi stabiilsust ja kvaliteeti.  

Heledad värvid ja pastelsed toonid aitavad luua ruumis illusiooni avarusest. Kinnisvara flippimise puhul on see teadmine väga oluline, sest sagel otsivad ostjad avaraid ruume.   

Üldiselt eelistavad inimesed neutraalseid  ja maalähedasi toone, sest siis saavad nad kergesti ruumid oma maitse järgi sisustada. Vältima peaks liiga erksaid ja julgeid värve, sest need võivad potentsiaalseid ostjaid ära hirmutada või piirata nende loomingulist kujutlusvõimet. 

 

Kollase seinaga tubade värvilahendus

Tubade värvilahendused, mis köidavad pilku 

Kollane on soe ja äge päikese värv. Inimkonna lemmik.” – Teet Lind, Hansacolor värviekspert

Mõned värvipaletid ja trendid on end aja jooksul tõestanud. Näiteks on paljude jaoks atraktiivne skandinaavialik stiil, mis kasutab pastelseid toone ning loob puhta ja minimalistliku ilme. Lisaks meeldivad inimestele naturaalsed maavärvid, nagu roheline, pruun ja kollane, sest toovad interjööri looduselemente ning loovad rahustava ja harmoonilise atmosfääri. Tubade värvilahendused on võti, mis aitab neid meeldivaid ja trendikaid stiile interjööris ellu viia. 

 

Naine valib värvipaletist sobivat tubade värvilahendust

Kuidas olla kindel, et tubade värvilahendused potentsiaalse ostja eelistustega ikkagi sobivad? 

Enne kui lõplikult otsustad, mis värvi esiku, elutoa, köögi ja magamistoa seinad saavad olema, on oluline teada, kes seal sinu arvates elama hakkavad. Kas tegemist on peresõbraliku elamualaga, noortele või eakatele suunatud rajooniga või hoopis luksusliku piirkonnaga? Tee esmane värvipaleti valik lähtudes sihtrühma demograafiast.  

Nooremaid ostjaid kõnetavad sageli moodsamad ja energilisemad värvipaletid, mis koosnevad julgematest ja erksamatest värvidest. Näiteks roosa, türkiissinine, lilla või smaragdroheline.  

Pered eelistavad seevastu heledamaid ja rahulikumaid toone, mis loovad mugava ja koduse atmosfääri. Näiteks beežid, neutraalsed pruunid, rohelised ja sinised toonid võivad nende puhul olla populaarsed valikud. Lastetubades ütlevad nad seevastu sageli JAH mängulisemale värvigammale. 

Eakate valik langeb tavaliselt pehmete ja neutraalsete toonide kasuks. Neutraalsed hallid, pastelsed roosad, sinised ja rohelised võivad olla nende meelepärased valikud. Samuti võivad nad eelistada värvikombinatsioone, mis tagavad hea kontrasti ja parema nähtavuse. 

Luksuskinnisvara ostjad eelistavad sageli elegantseid ja rafineeritud toone. Nende hulka võivad kuuluda sügavad sinised, Burgundia punased, rikkalikud kuld- ja hõbedatoonid ning eksklusiivsed kreemjas valged või tumepruunid toonid. 

Sobivad tubade värvilahendused saavad selgeks testimise abil

Kuidas tubade värvilahenduses ühtset tervikut luua? 

Ühtse ilme loomiseks võib kasutada värve strateegiliselt. Vali põhivärv ning kasuta selle erinevaid toone erinevates tubades. Nii säilitad tervikliku üldmulje. Värvide kombineerimisel võid kasutada ka toone, mis on omavahel harmoonias ja loovad ruumide vahel sujuva ülemineku.  

Kui sa ikka veel ei suuda õiget värvitooni valida ning pea on kõhklusi ja kahtlusi täis, siis vali Hansacolori kauplusest oma lemmikvärvidega 0,45L värvipurgid ja proovi järgi. Vaata kuidas lõpptulemus seinal välja näeb ning alles seejärel otsusta. Sa oled juba võtnud suure riski ja kulutad remondi ning sisustuse peale märkimisväärse summa. Tahad ju kindel olla, et teed kõik õigesti. Mitte ükski ostja ei taha tunda, et objekt on tema jaoks üles vuntsitud. Ta tahab tunda, et see on eriline ja  täpselt tema jaoks loodud.